POSLAT SMS
ZDARMA

Volání zdarma

      Mnoho lidí sní o tom že jednoho dne bude volání do všech sítí zdarma, toto ovšem je velmi nepravděpodobné minimálně z krátkodobého hlediska. Volání z interentu již nyní je možné a lze ho využít, tímto ušetříte finance které můžete investovat jinam.
      Pokud chcete volat zdarma na pevné linky tak využijte například online služby kterou naleznete na webu evaphone.com který vám poskytne free volání na krátkou dobu do pevných sítí v mnoha zemích světa. Volání zdarma lze i z mobilu na mobil pokud jsou oba připojené k internetu (gprs,3g internet,4g internet).

Na tyto mobilní telefony poté nainstalujeme skype (pro mobilní zařízení) a můžeme si přes skype telefonovat zdarma. Jediné za co budeme platit je internetové připojení které lze pořídit výhodně. Například o2 vám myslím nenaúčtuje v současné době (12.5.2012) více než 30,-Kč za připojení za den.
      Pokud chcete volat opravdu neomezeně tak je zde pro vás připravené neomezené volání do všech sítí včetně neomezeného internetu a sms zpráv které po chvilce hledání po internetu naleznete. Tyto nabídky jsou velmi výhodné díky velkému množství odebraných sim karet přes některé společnosti.

Jak sms zdarma funguje Mobilní operátoři poskytují možnost odesílání sms zpráv z internetu (z jejich oficiálních webových stránek). Tuto službu poskytují za poplatek i dalším webovým stránkám kteří tuto službu poskytují lidem. Aby se poskytovatelům webových služeb zaplatili tyto poplatky tak jsou nuceni mnohdy na webové stránky umístit reklamu která sníží náklady.
Může se vám hodit: